coverreference
logo part

Reference

Realizace pumptracku
Pumptrack Pacov

Stavba pumptracku o ploše 480 m² pro město Pacov na pozemku základní školy. K pumptracku jsme realizovali dřevěné lávky pro trénink rovnováhy, zatravnění, mobiliář a venkovní posilovnu.

jít na detail
DSC_6593
Pumptrack Hradištko

Stavba pumptracku o ploše 640 m² pro obec Hradištko. K pumptracku jsme stavěli kovový rozjezd, dřevěnou minirampu pro skateboardy a osvětlení.

jít na detail
Cover reference ve výpisu
Minirampa pro skateboard

Návrh a stavba dřevěné minirampy, kterou jsme realizovali společně s kovovým rozjezdem pro pumptrack v Hradištku. Rampa má rozměr 8,5 x 5 metrů a je využitelná pro jízdu na skateboardu nebo koloběžce.

Cover reference ve výpisu
Mlatový pumptrack

Stavba pumptracku s jílovým povrchem o délce 120 metrů pro dva ročníky závodu Pump & trick. Součástí byla i stavba dřevěných překážek.

Cover reference ve výpisu
Vápencový pumptrack

Realizovali jsme několik pumptracků s vápencovým povrchem. Tyto jsou vhodné pouze pro jízdu na kolech a jsou náročné na údržbu. Investoři volí tuto variantu hlavně kvůli nižší ceně.

Cover reference ve výpisu
Trailpark Slapy

Mapování, návrh profilu a samotná realizace lesních trailů v kopcovitých lesích mezi obcemi Slapy a Štěchovice. Výstavba stále probíhá a je naplánována na několik dalších let dopředu.